X Facebook'da Beğen
Diyalogo'yu beğenin
Sizi habersiz bırakmayalım
diyalogo
ÜYE GİRİŞİ
ÜYE GİRİŞİ

E-posta

ŞifreŞifremi Unuttum
Ücretsiz Üye Ol

Diyalogo

EN İYİ SU MİNERALLİ SUDUR TERS OZMOZ SİSTEMİ SUDAKİ FAYDALI MİNERALLERİ ALIYOR.
BU KONUDA SİTEMİZDEKİ SAĞLIĞINIZ İÇİN MİNERALLİ SU İÇİN YAZIMIZI OKUMANIZDA FAYDA VARDIR.
Mehmet Sarı
06 Şubat 2011 - 14:39
 
 
SELAM BAŞKENTE ORADA YAŞAYAN GÜZEL İNSANLARA

Salkım Söğüt'te yuvarlanan misket çocukluğundan, Kumrularda aşka atılan ilk adıma bambaşkadır havası hep kurşuni olsa da. Ya o mülkiyelilere ne demeli, siyaset tokuşturduğumuz taş duvarları ve inerken Dikmen Bayırı'ndan Kızılay'a sıcak bir samimiyet akar insan trafiği arasında...Sevgili Özge'nin dediği gibi koca şehirde kasaba hayatıdır Ankara.
Hami Iş
22 Haziran 2010 - 09:54
 
 
GERÇEK ÇÖZÜM ! Ankaranın musluk suyuna gerçek çözüm reverse osmosis sistem su arıtma cihazlarıdır.Firmamız bu konuda Ankaralılara gerçek çözüm yolunu sunmaktadır.Sizlerde musluğunuzdan memba suyu içmek istiyorsanız bizi arayın!
Hasan Yurtdaş
09 Şubat 2009 - 16:16
 
 
Ankara'ya Dair.. Salkım Söğüt'te yuvarlanan misket çocukluğundan, Kumrularda aşka atılan ilk adıma bambaşkadır havası hep kurşuni olsa da. Ya o mülkiyelilere ne demeli, siyaset tokuşturduğumuz taş duvarları ve inerken Dikmen Bayırı'ndan Kızılay'a sıcak bir samimiyet akar insan trafiği arasında...Sevgili Özge'nin dediği gibi koca şehirde kasaba hayatıdır Ankara.
Papirüs Papirüs
18 Aralık 2008 - 12:24
 
 
Ankara... Doğma büyüme Ankaralı olarak yazmak istedim buraya. Nerede doğduğun, nerede büyüdüğün, nerede yaşadığın değil nereli hissettiğin önemlidir derler. Bir de Ankaralı on kilometre öteden belli olur derler... :))

Ankaralı olmayan Ankara'yı zor sever. "Ne o hep bina hep gri hep aynı...." diye diye. Lakin Ankaralı için ne bina gri ne hayat aynı ne her yer binadır. Ankara'nın uyandırdığı aidiyet hissi ayrı bir sarar insanı, griden binadan öte... Yalan da değildir hani, her ne kadar çevresi sanayileşmeye başlasa da Ankara memurların, askerlerin, öğrencilerin nüfusunun çoğunluğunu oluşturduğu bir şehirdir. Hayat garip bir düzenle ilerler. Sonra insan küçük şeyleri büyük değişikliklermişcesine algılar. Başkent olsa da, büyükşehir olsa da, milyonları barındırsa da insana bir kasabada yaşıyormuş hissini verir.

Suları kirlendi yok kirlenmedi diyorlar, havası kirlendi müdahale etmiyorlar, çevre düzenlemesine ne demeli bilemiyorum. Ankaralı biraz sessiz kalıyor.

İşte burası meydan... Ankara'ya dair ne varsa paylaşabileceğiniz bir alan. Ankaralılarla, Ankaralı hissedenlerle, sevenlerle, çalışanlarla, iş yapanlarla, firmalarla buluşmak için bir alan.

Hoşgeldiniz; siz de bir şey demek istemez misiniz?
Özge Şeren
18 Aralık 2008 - 12:09
 
 
Musluk Suyunu Arıtma Sukutusu firması tam da benim Diyablog köşesinde anlatmaya çalıştığım gibi bir KOBİ. Kendisini tanımıyordum ama tanışmayı umuyor ve köşeme misafir etmeyi düşünüyordum. Neden mi? Altı aydır ürünlerini kullanıyorum da ondan...Emre bey harika bir ürün üretmiş. Bizim evimizde mikrop yuvası olduğu söylenen damacanalar ortadan kalktı. Musluğumuzdan memba suyu gibi içme suyu akıyor. Arkasında çok ciddi bir teknolojik gelişme ve azim var. Ürün kalitesi de oldukça yüksek. Çok mütevazı koşullarda işini başlatan, devletin verdiği arge teşviklerini kullanarak gerçek anlamda innovatif bir iş kuran Sukutusu ve Emre Ermiş Türk KOBİ'lerine örnek olmalı. Kendisine başarılar ve bol kazançlar diliyorum.
Tuğrul Tekbulut
17 Aralık 2008 - 16:43
 
 
RSS Servisi
Haber
Yazarlar
Diyablog
Ücretsiz Üye Ol
E-Kart
Bildirimler
İlanlar
Reklam Ver
Pazarlama
Yönetim ve Strateji
Hukuk
İnşaat
Nalburiye
Oto
Moda
Bilişim
Kırtasiye
Tarım
Adana
Ankara
Antalya
Bursa
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
İstanbul
Kayseri
Konya
Mersin
Samsun
Sivas
Hosting
Üyelikler
Web Sitesi
Yetkiliye Ulaş
Yardım
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Logo Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş. 2008-2011